Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

PiA-ZAP Złotym Partnerem firmy Astor

W czerwcu br w siedzibie firmy ASTOR w Krakowie, odbyło się spotkanie Złotych Partnerów firmy ASTOR - firm wyróżniających się najwyższymi kompetencjami i doświadczeniem na rynku automatyki.
W tym roku, na skutek podniesienia wymagań co do corocznych wyników sprzedaży oraz wyłonienia grupy firm charakteryzujących się partnerskim podejściem do wzajemnych relacji biznesowych, wyłonione zostało prestiżowe grono 12 Złotych Partnerów.
Wśród wąskiego grona wyróżnionych firm znalazła się nasza firma co jeszcze bardziej nas motywuje do podnoszenia kwalifikacji, zdobywania doświadczenia i zacieśniania współpracy opartej na partnerskim podejściu i zasad zdrowej konkurencji. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem