Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

W wielu współczesnych przedsiębiorstwach, w tym m.in. zakładach wytwórczych, zastosowanie znajduje zaawansowana aparatura oraz różnorodne urządzenia elektryczne, elektromechaniczne, elektroniczne, programowalne itp. Różnią się one nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i znamionowych parametrów elektrycznych. Dla sprawnego i niezawodnego działania wymagają stosownego uporządkowania i zabezpieczenia. W tym właśnie celu stosowane są szafy sterownicze. Ich prefabrykacja zapewnia kompleksowe i zgodne z potrzebami klienta przygotowanie konstrukcji gotowej do montażu.

Prefabrykacja szaf sterowniczych

Prefabrykacja pozwala na wykonanie szaf sterowniczych idealnie dopasowanych do konkretnych zastosowań i potrzeb zamawiającego. Już na etapie projektowania wszystkie elementy dostosowywane są do konkretnych wytycznych, a wdrażane rozwiązania zapewniają maksimum funkcjonalności i niezawodności. Nasza firma specjalizuje się w prefabrykacji szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną opracowaną przez nas lub dostarczoną przez klienta.


Zajmujemy się prefabrykacją szaf sterowniczych w oparciu o przetwornice częstotliwości lub softstarty wykorzystywane do sterowania urządzeń napędowych. W przypadku szaf, które przeznaczone są do zastosowania przy większych obiektach czy maszynach współpracujących z systemami sterowania zabudowujemy sterowniki PLC, panele operatorskie czy komputery przemysłowe.


Świadcząc usługi z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych, wykorzystujemy aparaturę modułową renomowanych producentów. Korzystamy z komponentów, które wyróżniają się wysoką jakością — sprawdzone, solidne i niezawodne. Jest to gwarancja długotrwałego i bezawaryjnego użytkowania. Wszystkie dostarczone do klientów szafy opatrzone są deklaracją zgodności z wymaganiami PN-EN.

Prefabrykacja — nie tylko szafy sterownicze, ale również rozdzielnice

Oprócz prefabrykacji szaf sterowniczych zapewniamy również prefabrykację rozdzielnic. Jest to usługa skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się dostarczaniem i montażem produktów elektrotechnicznych, a także do innych firm, w tym m.in. producentów maszyn. Oprócz tego rozdzielnice znajdują powszechne zastosowanie także na placach budowy czy obiektach handlowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem