Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

Certyfikowany Integrator Wonderware

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma uzyskała tytuł Certyfikowanego Integratora Wonderware w zakresie praktycznego stosowania rozwiązań Platformy Systemowej Wonderware Archestra.

Wonderware jest wiodącą firmą na rynku rozwiązań informatycznych pozwalających na efektywne tworzenie i rozwój aplikacji przemysłowych HMI/SCADA/MES. Producent przykłada ogromną uwagę aby integratorzy posiadali wysokie kwalifikacje a system certyfikacji pozwala na weryfikację umiejętności inżynierów projektujących i wdrażających.  Oprogramowanie działa w ponad 100 000 zakładach na całym świecie.

Zapraszamy do współpracy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem