Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

Współpraca z Erbud Industry

PiAZAP Sp. z o.o. realizuje kompleskowe prace branży pomiarowej dla Erbud Industry Sp. z o.o. w ramach zadania inwestycyjnego Grupy Azoty Zakłady Azotowe w Puławach pn. ,, Modernizacja kotła OP-215 nr2".  Nasza firma wykona dokumentację projektową branży pomiarowej uwzględniającą wymianę aparatury kontrolno-pomiarowej, tras kablowych, oraz systemu sterowania DCS.
Prace powierzone naszej firmie w ramach realizowanego zadania obejmują między innymi dostawę i oprogramowanie systemu DCS, dostawę, montaż i uruchomienie aparatury kontrolno-pomiarowej, dostawę okablowania, wykonanie tras kablowych, oraz udział w ruchu próbnym instalacji.
Przystąpienie do prac modernizacyjnych poprzedzały wykonane również przez naszą firmę prace demontażowe, a także właściwe zabezpieczenie na czas budowy tras kablowych i aparatury pozostającej na obiekcie.
Harmonogram realizacji zadania zakłada zakończenie prac i uruchomienie instalacji do dnia 07.03.2020r.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem