Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

Spółka PiA-ZAP


Stawiamy na profesjonalizm, nowatorstwo i troskę o klienta.

Głównym celem firmy PiA-ZAP jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyzacji procesów przemysłowych. Dzięki współpracy z nami zyskujecie Państwo dostęp do najnowszych rozwiązań, wśród których wyróżniają się systemy sterowania i automatyka przemysłowa. Umożliwiają one optymalizację procesów technologicznych, a w jej efekcie obniżenie kosztów produkcji oraz podniesienie jakości gotowego wyrobu. Szczególną wagę i dbałość przywiązujemy do prowadzonych konsultacji i uzgodnień technicznych. Nasze indywidualne podejście oraz zrozumienie Państwa potrzeb pozwala na zaproponowanie korzystnego i efektywnego rozwiązania. Stawiamy na profesjonalizm, nowatorstwo i troskę o klienta!


Nasze innowacyjne usługi skierowane są do wielu gałęzi przemysłu. Proponujemy zarówno rozwiązania uniwersalne, w tym instalacje i rozdzielnice elektryczne, serwis instalacji produkcyjnych/technologicznych czy remonty silników elektrycznych, jak również usługi i produkty dedykowane określonym gałęziom przemysłu. Do takich zalicza się aparatura kontrolno-pomiarowa: ABB, EMERSON, Endress+Hauser, KROHNE czy SAMSON, przeznaczona dla zakładów chemicznych.


Poprzez ciągłe doskonalenie organizacji, wprowadzanie do oferty nowych rozwiązań, wytrwałe dążenie do zapewnienia najwyższej jakości i wiele innych działań chcemy zasłużyć na miano wiarygodnego i rzetelnego partnera.
Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie daje nasza oferta.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem