Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

Usługi dla energetyki

 

W ramach usług dla sektora energetycznego wykonujemy kompleksowe realizacje zadań związanych z modernizacją istniejących obiektów, jak również budową nowych instalacji. Wśród naszych Klientów są zarówno mniejsze ciepłownie miejskie, jak i duże elektrociepłownie.

 

Specjalizujemy się w realizacji zadań w takich obszarach jak systemy sterowania PLC i DCS oraz wizualizacja procesu SCADA. Realizujemy również prace obiektowe w branży automatyki i elektrycznej.

 

W ramach naszych działań zapewniamy kompleksową obsługę Klienta od wykonania projektu technicznego poprzez kompletację dostaw, aż po prace instalacyjne i uruchomieniowe. Mamy wykwalifikowaną kadrę fachowców z dużym doświadczeniem obiektowym i inżynierskim.

 

Wykonujemy systemy sterowania i zabezpieczeń kotłów, turbin, stacji redukcyjnych, instalacji odsiarczania spalin, obiektów nawęglania, instalacji HVAC i oddymiania. Tworzymy również systemy, dzięki którym możliwa jest automatyzacja pompowni i stacji uzdatniania wody oraz automatyzacja oczyszczalni ścieków.

 

W zakres świadczonych usług wchodzą także remonty oraz sprawdzenia aparatury wykonawczej i pomiarowej, takiej jak zawory regulacyjne, regulatory ciśnienia, przepływomierze, przetworniki ciśnienia i poziomu.

 

Nasza oferta dla branży elektrycznej obejmuje takie usługi jak prefabrykacja rozdzielnic. Wykonujemy także ich montaż, przeprowadzamy remonty i sprawdzenia napędów elektrycznych oraz instalujemy elektryczne systemy grzewcze dla zbiorników i rurociągów. Uzupełnieniem naszego portfolio w branży energetyki jest monitoring zużycia energii elektrycznej – tzw. SCADA Elektryk.

 

 

Przy zadaniach realizowanych kompleksowo korzystamy z usług sprawdzonych od wielu lat podwykonawców z branży mechanicznej i budowlanej.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem