Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

 • przemysł chemiczny
 • przemysł energetyczny
 • przemysł wodno-ściekowy
 • przemysł hutniczy
 • przemysł spożywczy

Robotyzacja

 

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami nasza firma poszerzyła działalność o zrobotyzowane linie produkcyjne. Właściwie zaprojektowanymi stanowiskami zrobotyzowanymi pozwalamy naszym klientom obniżyć koszty produkcji wraz ze wzrostem jakości oferowanych przez nich produktów końcowych. Inwestycja w robotykę pozwala naszym inwestorom przygotować się do wejścia w przemysł 4.0. Nasza oferta obejmuje integrację robotów przemysłowych w takie aplikacje jak paletyzacja, pakowanie, spawanie oraz obsługa maszyn.

 

Zalety robotyzacji

 

 

 

Zalety robotyzacji:

 • Powtarzalność wpływająca na zwiększenie jakości wytwarzanych produktów
 • Poprawa wydajności
 • Możliwość pełnego wykorzystania linii produkcyjnej do 24 godzina na dobę
 • Wzrost bezpieczeństwa
 • Zmniejszenie kosztów
 • Budowa wizerunku firmy jako pewnego i nowoczesnego partnera

 

Paletyzacja, pakowanie

Paletyzacja, pakowanie

Dzięki zabudowanymi aplikacjami w procesie paletyzacji pozwalamy klientom odciążyć końcówkę linii, zwiększyć wydajność pakowania oraz uniezależnić się od braków kadrowych. Paletyzacja zawsze mocno obciążała pracowników, a niewłaściwe przenoszenie przez nich ładunków zwiększało ryzyko kontuzji. Roboty przemysłowe pewne i sprawdzone rozwiązanie w procesach paletyzacji oraz pakowania pozwalając przedsiębiorcom zwiększyć produkcję poprzez przyśpieszenie procesu wysyłki produktów.

 

Spawanie

 

 

Spawanie

Głównym procesem do którego były przeznaczone roboty przemysłowe zawsze było spawanie. Świetnie nadają się do powtarzalnych, seryjnych produkcji. Wraz ze wzrostem techniki obsługa stanowisk zrobotyzowanych stała się prostsza, a jednocześnie cena aplikacji jest na tyle przystępna, że mogą sobie pozwolić na nie nawet małe przedsiębiorstwa. Dzięki dobraniu odpowiedniego oprogramowania roboty mogą spawać różnymi metodami min. MIG/MAG, TIG, CM TI.

 

Obsługa maszyn

Obsługa maszyn

Właściwe zainstalowanie aplikacji zrobotyzowanej do obsługi maszyn decyduje o wydajności w zakładzie. Proste prace polegając na przenoszeniu półproduktów i odbioru gotowych produktów wbrew pozorom są monotonne dla pracowników i ciężko im wykonywać tą pracę bez przerw. Roboty przemysłowe mogą takie czynności powtarzać kilka tysięcy raz na dobę z jednakową wydajnością. Inwestycja w robotyzację poprawia warunki pracy personelu w zakładzie oraz podnosi ich bezpieczeństwo.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem