Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

Referencje

Nasze usługi obejmują takie obszary jak: automatyka i systemy dla przemysłu, instalacje elektryczne, serwis silników i maszyn, prefabrykacja rozdzielnic, aparatura kontrolno-pomiarowa dla przemysłu chemicznego, energetycznego, wodno-ściekowego, zawory regulacyjne i wiele innych. Tak szerokie spectrum oferty to dowód na wszechstronność naszej załogi. O jej umiejętnościach, doświadczeniu i wiedzy świadczą prace, które wykonaliśmy na przestrzeni wielu lat działalności firmy.

W dziale tym znajdą Państwo listę zrealizowanych przez nas zadań. Umieściliśmy na niej jedynie wybrane przykłady, które odzwierciedlają szeroki przekrój naszej oferty praktycznie dla każdej z gałęzi przemysłu.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz składania zapytań ofertowych w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat poszczególnych zakresów naszej działalności.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem