Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • pilkington
  • terminal-kwasu-siarkowego
  • modernizacja wrs
  • modernizacja wrs
  • modernizacja pws

Budowa Instalacji Odsiarczania Spalin – Zakłady Azotowe "Puławy"

Firma PiA – ZAP wykonała prace zwiazane z zadaniem "Budowie Instalacji Odsiarczania Spalin w Zakładach Azotowych Puławy S.A."

W ramach w/w zadania realizowaliśmy kompleksowe dostawy akpia, pomiarów fizykochemicznych oraz wykonywaliśmy oprogramowanie aplikacyjne dla systemu sterowania DCS - Yokogawa CentumVP.

Unikalna na skalę światową Instalacja odsiarczania spalin metodą mokrą amoniakalną przyczyni się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń CO2, SO2, NOx oraz pyłu o ponad 80%.

Efektem komercyjnym jest pozyskanie nawozu Siarczanu Amonu, który dodatkowo znajdzie zastosowanie w produkcji nowych nawozów Grupy Puławy - Pulska i Pulgran.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem