Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • pilkington
  • terminal-kwasu-siarkowego
  • modernizacja wrs
  • modernizacja wrs
  • modernizacja pws

Realizacje

Wykonanie i uruchomienie systemu DCS Instalacji Odsiarczania – GA ZC „Police”

Wiosną 2017r. zakończyliśmy prace w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne  „Police” S.A., których przedmiotem było wykonanie i uruchomienie systemu DCS w tym, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń sterowania i wizualizacji procesu oraz połączeń kablowych dla Instalacji Odsiarczania Spalin dla kotłów K-1 i K-2 Elektrociepłowni nr 2.

Czytaj więcej: Wykonanie i uruchomienie systemu DCS Instalacji Odsiarczania – GA ZC „Police”

Modernizacja węzła WRS – PGE Lublin – Wrotków

W 2015r. zakończyliśmy realizację zadania pod nazwą „Modernizację Węzła Rozdziału Sieci WRS” na terenie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrociepłownia Lublin Wrotków gdzie nasza firma była Generalnym Wykonwacą dla wszystkich branż.

Czytaj więcej: Modernizacja węzła WRS – PGE Lublin – Wrotków

Modernizacja układów sterowania pieców soli grzewczej instalacji melaminy – Zakłady Azotowe Puławy SA.

W Biuletynie Automatyki (nr 73) wydawanym przez Astor sp. z o.o. znalazł się artykuł opisujący wdrożenie przez firmę PiA - ZAP projektu pn.,,Modernizacja układów sterowania pieców soli grzewczej instalcji melaminy w Zakładach Azotowych Puławy SA.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Czytaj więcej: Modernizacja układów sterowania pieców soli grzewczej instalacji melaminy – Zakłady Azotowe Puławy...

Budowa Instalacji Mas Katalitycznych – Instytut Nawozów Sztucznych

We wrześniu 2012r. PiA-ZAP zakończył z sukcesem realizację kontraktu p.n. ,, Budowa Instalacji doświadczalnej do badań procesów otrzymywania i formowania mas katalitycznych i innych mas ceramicznych oraz procesów ich dalszej obróbki” której to inwestorem był Instytut Nawozów Sztucznych w Puławach.
Czytaj więcej: Budowa Instalacji Mas Katalitycznych – Instytut Nawozów Sztucznych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem