Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

JAKICH INFORMACJI WYMAGAMY W CV?

JAKICH INFORMACJI WYMAGAMY W CV?

 

Prosimy o zamieszczenie w CV jedynie danych osobowych, o których mowa w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, a więc imienia (imion) i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, czyli danych, co do których masz prawny obowiązek ich podania.

Jeśli chcesz przekazać nam dodatkowe informacje, co do których nie masz prawnego obowiązku ich podania a które mogą być istotne dla danej oferty pracy – jesteśmy zobowiązani do uzyskania Twojej zgody w celu zgodnego z prawem przetwarzania takich danych. Jeżeli chcesz wysłać nam CV zawierające również dodatkowe dane osobowe, rozumiemy, że poprzez kliknięcie przycisku [WYŚLIJ] udzielasz zgody na przetwarzanie również dodatkowych danych osobowych dla celów rekrutacji.

Nie masz obowiązku przekazywania nam dodatkowych danych osobowych i Twoja zgoda udzielana jest dobrowolnie. To oznacz, że jeżeli nie chcesz udzielić takiej zgody prosimy o niezamieszczanie dodatkowych danych osobowych w przesyłanym do nas CV.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem