Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

wspieramy

Pragniemy poinformować, że nasze przedsiębiorstwo zaangażowało się w kolejne przedsięwzięcie wspierania puławskiej młodzieży. Tym razem została, zawarta umowa z Klubem Sportowym Pogoń Puławy, w zakresie wspierania i promowania drużyny młodzików opartej na reprezentantach Szkoły Podstawowej nr 3 w Puławach.

Wierzymy, że nasza pomoc umożliwi zrealizowanie ambitnego celu sportowego oraz pozwoli na rozwój dzieci i młodzieży w regionie.


Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została, nie tylko sponsorem, ale również partnerem Klubu Sportowego "Wisła" Puławy, w zakresie wspierania i promowania sekcji pływackiej.

Zarząd Klubu Sportowego "Wisła" Puławy jest bardzo zadowolony z podpisania umowy, pozwoli ona bowiem na zakup profesjonalnego sprzętu, strojów reprezentacyjnych i treningowych, a także ma nadzieję, że mając naszą firmę jako partnera sprawi, że już niedługo usłyszymy o kolejnych sukcesach naszych pływaków i szybko doczekamy się następców - naszego mistrza Konrada Czerniaka.
Umowa ma charakter długookresowy.
Poniżej kilka zdjęć Konrada Czerniaka - naszego mistrza.


Zdjęcia dzięki uprzejmości Tygodnika Powiśle.

Zdjęcia zawodników sekcji pływackiej w dresach reprezentacyjnych:


Oprócz wspierania puławskiego sportu, nasza firma zaangażowana jest również we wspieranie działalności kulturalnej i artystycznej w naszym mieście, czego dowodem niech będzie otrzymane podziękowanie od znanego nie tylko w Polsce, ale również i Europie Harceskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Grześ".


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem