Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

PiA-ZAP Puławskim Przedsiębiorcą Roku 2017

   

Podczas noworocznej gali Prezydent Miasta Puławy Janusz Grobel i przewodnicząca rady miasta, Bożena Krygier wręczyli wyróżniającym się przedsiębiorcom oraz osobom wspierającym rozwój Puław doroczne nagrody - statuetki "Sybilli" - za rok 2017.
 

 

Miło nam poinformować, że tytuł Puławskiego Przedsiębiorcy Roku 2017 przypadł naszemu przedsiębiorstwu. Jak uznała kapituła, to nagroda "za 25 lat intensywnego rozwoju, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie elektroenergetyki i automatyki oraz aktywną działalność na rzecz społeczności lokalnej".

 

 

Statuetkę „Sybilli”, z rąk prezydenta Puław, odebrał prezes Tomasz Berliński.

 

Sybilla 1  Sybilla 3 
Sybilla 2 sybilla 4

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem