Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

Spółka


Stawiamy na profesjonalizm, nowatorstwo i troskę o klienta.


Głównym celem firmy PiA-ZAP jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyzacji procesów przemysłowych. Dzięki wsparciu naszej firmy zyskujecie Państwo dostęp do najnowszych rowziązań, wśród których wyróżniają się systemy sterowania i automatyka przemysłowa. Umożliwiają one optymalizację procesów technologicznych, a w jej efekcie obniżenie kosztów produkcji oraz podniesienie jakości gotowego wyrobu.


Nasze rozwiązania skierowane są do wielu gałęzi przemysłu. Proponujemy zarówno rozwiązania uniwersalne, w tym instalacje elektryczne, serwis instalacji produkcyjnych/technologicznych czy remonty silników elektrycznych, jak i usługi i produkty dedykowane określonym gałęziom przemysłu. Do takich zalicza się aparatura kontrolno-pomiarowa: ABB, EMERSON, Endress+Hauser, KROHNE czy SAMSON, przeznaczona dla zakładów chemicznych. Poprzez ciągłe doskonalenie organizacji, wprowadzanie do oferty nowych rozwiązań, wytrwałe dążenie do zapewnienia najwyższej jakości i wiele innych działań chcemy zasłużyć na miano wiarygodnego i rzetelnego partnera.


Szczególną wagę i dbałość przywiązujemy do prowadzonych konsultacji i uzgodnień technicznych. Nasze indywidualne podejście oraz zrozumienie Państwa potrzeb pozwala na zaproponowanie korzystnego i efektywnego rozwiązania.


Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie daje nasza oferta.