Systemy automatyki i sterowania

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

Montaż szaf sterowniczych i rozdzielnic

Prefabrykacja szaf

 

PiA-ZAP zajmuje się kompleksowo prefabrykacją, montażem szaf sterowniczych, skrzynek obiektowych, rozdzielnic elektrycznych, oświetleniowych, central wentylacyjnych HVAC.

 

Prefabrykacja szaf i rozdzielnic odbywa się w oparciu o dokumentację techniczną stworzoną przez nas, lub dostarczoną przez klienta.

 

Prefabrykujemy szafy sterownicze oparte o przetwornice częstotliwości lub softstarty wykorzystywane do sterowania urządzeń napędowych. W szafach dla większych obiektów lub maszyn wymagających układów sterowania zabudowujemy sterowniki PLC, panele operatorskie, komputery przemysłowe.

 

W naszej działalności proponujemy również prefabrykację i montaż szaf serwerowych typu Rack

 

Do prefabrykacji szaf używamy aparaturę modułowa renomowanych producentów. Na dostarczoną szafy i rozdzielnice wystawiamy zgodnie z wymaganiami PN-EN deklaracje zgodności.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt ze specjalistą
Grzegorz Kapłon
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radosław Bąkała

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem