Nowoczesne systemy i kompleksowe usługi

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki dla przemysłu i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

Montaż szaf sterowniczych i rozdzielnic

Prefabrykacja szaf

PiA-ZAP zajmuje się kompleksowo prefabrykacją, montażem szaf sterowniczych, skrzynek obiektowych, rozdzielnic elektrycznych, oświetleniowych, central wentylacyjnych HVAC.

Prefabrykacja szaf i rozdzielnic odbywa się w oparciu o dokumentację techniczną stworzoną przez nas lub dostarczoną przez klienta.

Prefabrykujemy szafy sterownicze oparte o przetwornice częstotliwości lub softstarty wykorzystywane do sterowania urządzeń napędowych. W szafach dla większych obiektów lub maszyn wymagających układów sterowania zabudowujemy sterowniki PLC, panele operatorskie, komputery przemysłowe.

W naszej działalności proponujemy również prefabrykację i montaż szaf serwerowych typu Rack

Do prefabrykacji szaf używamy aparaturę modułową renomowanych producentów. Na dostarczone szafy i rozdzielnice wystawiamy zgodnie z wymaganiami PN-EN deklaracje zgodności.

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Z usługi prefabrykacji rozdzielnic korzystają m.in. producenci maszyn, a przede wszystkim firmy specjalizujące się w dostarczaniu klientom i montażu produktów elektrotechnicznych. Rozdzielnice znajdują zastosowanie również na planach budowy, w obiektach handlowych oraz w wielu innych miejscach.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli są Państwo zainteresowani prefabrykacją rozdzielnic lub montażem szaf sterowniczych. Zapewniamy szybką realizację każdego zlecenia, również jeśli obejmuje ono wykorzystanie mniej standardowych rozwiązań. 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt ze specjalistą
Grzegorz Kapłon
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radosław Bąkała

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zrozumiałem