Systemy automatyki i sterowania

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania bez żadnych kompromisów jakościowych. Nasza oferta to kompleksowe, oparte na nowoczesnych technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych. Stawiając na profesjonalizm zyskaliśmy wizerunek przedsiębiorstwa rzetelnie i terminowo wykonującego powierzone nam zadania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Państwa inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

  • przemysł chemiczny
  • przemysł energetyczny
  • przemysł wodno-ściekowy
  • przemysł hutniczy
  • przemysł spożywczy

oferta

Nasza oferta to kompleksowa integracja systemów sterowania i automatyki. Jesteśmy specjalistami we wdrażaniu rozwiązań dotyczących automatyzacji procesów technologicznych i produkcyjnych. Oferujemy indywidualne rozwiązania, dostosowane do Państwa potrzeb i możliwości.

Nasza oferta to także usługi z zakresu instalacji elektrycznych, rozdzielni elektrycznych, prefabrykacji tras i systemów kablowych, napraw i remontów silników stało prądowych.

Optymalne produkty i systemy wybieramy w zależności od postawionego zadania - niezależnie od określonych producentów. Wspólnie z Państwem budujemy i uwzględniamy wszelkie aspekty na etapie projektowania, realizacji i uruchomienia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo obsługę eksploatacyjno/serwisową gdzie nasi specjaliści świadczą usługi z zabezpieczenia ruchu instalacji nawet 24 godziny na dobę.

Zobacz sam odkryj możliwości naszej oferty.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem